X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
سه‌شنبه 22 آبان‌ماه سال 1386

نمی دونم چند وقت پیش تکرار مجدد اون برنامه معروف "راز" رو دیدین یا نه؟ من برای بار سوم دیدم. و الان دارم سعی می کنم به چیزهایی که گفت عمل کنم.اینکه اون چیزی رو که می خوایم دربارش فکر کنیم،نه اونی که نمی خوایم.(و جلوی منفی بافی رو گرفتن.)

و همین طور رویا پردازی در مورد خواسته هامون.

می خوام یه چیزی تعریف کنم در این باره..شاید خنده دار به نظر بیاد .چند وقت پیش داشتم فکر می کردم چه خوبه برم یه روسری نخی سرمه ای از اینا که حاشیه شون نقشهای اسلیمی داره بخرم.چند لحظه تصور کردم پوشیدمش وبا مانتو سرمه ای ام ست کردم.

حدس بزنین چی شد:چند روز بعد، یه دونه از همون روسری با همون رنگ از مادرشوهرم،و یکی از زن داییم کادو گرفتم!!

خلاصه اگه جناب کائنات اینجوری جواب همه خواسته هامونو بده خیلی توپ می شه،نه؟

به ذهنم رسید که فکر خریدن یه روسری نخی ساده با هیچ مانع خودساخته ای تو ذهنم متوقف نشد.خیلی پیش پا افتاده و عادی بود برام.شاید خواسته های مهمتر و بزرگتر رو به این دلیل زود دریافت نمی کنیم که براش مانع ذهنی می سازیم.

..........

نمی دونم چرا خونه ما انقدر زود بهم ریخته و نا مرتب می شه.من خیلی سعی می کنم مرتب نگه اش دارم،ولی بعد از شام عملا همه چی از کنترلم خارج می شه.چون هم خودم و هم ایوب از نا مرتبی عصبی می شیم نمی دونم باید چیکار کنم!

..........

چند جا مصاحبه کاری دادم و منتظر نتیجه هستم.زیاد به این موارد امیدی ندارم و دارم سعی می کنم نقاط ضعفمو که تو مصاحبه ها شناختمش بر طرف کنم.این نکته مثبت بزرگیه که مصاحبه ها یادم دادن.

..........

زبان انگلیسی رو دوست دارم.می شه گفت کلا یاد گرفتن زبانهای خارجی برام کار مفرحیه.(البته بجز عربی).این چند وقته متوجه شدم که تلاشهام داره نتیجه می ده و دارم یاد می گیرم انگلیسی فکر کنم.خیلی ذوق زده می شم وقتی این اتفاق می افته.

..........

در این  چند روزه،یه شب فیلم "زندگی دیگران" رو دیدیم.خیلی ازش خوشم اومد.خیلی از فضاهایی که در فیلم هست برای ما ایرانیها ملموسه ،علاوه بر اینکه داستان فیلم هم خیلی روون و گیرا پیش میره.(درباره این فیلم.)

..........

بزودی میام.