X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
چهارشنبه 8 اسفند‌ماه سال 1386

اسفند و فروردین زیباترین ماه های سالند.یه بوی خوش و حال و هوای عجیبی دارن که به زنده بودن و شاد بودن نزدیکتره.

انگار یه وقفه بین روزمرگی و های و هوی و برو بیا خلق می کنن.اما حیف که  خیلی سریع می گذرن جوری که احساس می کنم استفاده کافی رو نکردم.شاید هم زیبایی بی نهایتشون به همین خاطره!

.....

به طرز معجزه آسایی خریدهای شخصی عیدم رو انجام دادم! از همه شون هم راضیم !

.....

چند بخش از خونه تکونی هم انجام شده.یه بخشهایی رو هم می ترسم انجام بدم،چون می دونم با توجه به سرعت بی رقیب ما در به هم ریختن هر گونه نظم تا سال نو دوام نمیاره!

ترجیح می دم همون روزهای آخر فشرده انجامشون بدیم.

.....

قراره قبل سال تحویل پدر و مادر ایوب رو ببینیم و بعدش برای سال تحویل خونه مامان اینا باشیم.دلم یه هفت سین و تحویل تو خونه خودم می خواااد! ولی نمی شه بخاطر این دوری خانواده ها.

روزهای بعد تعطیلات هم می خوایم بگردیم و دیدنی های تهران و حومه رو کشف کنیم.

.....

دلم می خواد سبزه سبز کنم.پارسال که نا موفق بودم.سبزه ام کاملا طاسی داشت وبرای هفت سین امیدی بهش نبود.شما ها می دونین باید چیکار کرد؟ من دستور مامانمو اجرا کردم.اما سبزه های خودش جنگل شدن و مال من کویر لوت(حالا با کمی اغماض دشتهای جاده قزوین!)

.....

سرود یار دبستانی یادتونه؟ اون زمان که ما دانشجو بودیم ودوره اصلاحات بود و  جنبش دانشجویی نفسی داشت چه شور و هیجانی توی بچه ها بر می انگیخت.

اما بسیجی ها تیز هوشی به خرج دادن و سرود رو مال خودشون کردن(اولش تو دانشگاها و بعد با پخش کردن روی صحنه های بی ربط مربوط به خودشون بوسیله تلویزیون).

امروز که بازم داشتن پخشش می کردن (رو صحنه های تشویق به شرکت در انتخابات)داشتم فکر می کردم آخه مضمون این شعر با جملاتی مثل(دشت بی فرهنگی ما /هرزه تموم علفهاش...دست منو و تو باید این پرده ها رو پاره کنه و ...مرده دلهای آدماش) چه ربطی به دوستداران وضع موجود داره که معتقدن همه چی عالیه و ما داریم قله های علم و فن آوری و فرهنگ وتوسعه وآزادی و  ... رو یکی پس از دیگری فتح می کنیم!!و مردم هم دارن از این وقایع ذوق مرگ می شن!

.....

فیلم پرسپولیس ساخته مرجان ساتراپی رو دیدم.من خوشم اومد چون اثریه که در زمان کوتاه 92 دقیقه خیلی از وقایع تاریخی زمان انقلاب  و بعدش رو نشون می ده.اونم از دیدگاهی که ما تا حالا نتونستیم ببینیم.

.....

دوست دارم زود بیام و از حال و هوای عید که قلب مو پر کرده بگم.در روزهای پیش رو.