X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
پنج‌شنبه 1 آذر‌ماه سال 1386

خوب!توی یه شرکت کوچیک فعلا کارآموز هستم.نکات ریز رو دارم یاد می گیرم.کارآموزی توی بیست و شش سالگی چندان خوشایند نیست،اما برای زنی که زمانی رشته ای رو با علاقه انتخاب کرده و خونده و بعد از فارغ التحصیلی فهمیده که نمی تونه باهاش شاغل بشه،و نمی تونه خونه نشین هم بشه،مگه راهی بجز حرفه آموزی و کارآموزی رفتن در سنین نا متعارف می مونه؟!! 

............

این چند روزه که تو خونه نبودم و با ایوب با هم می رسیدیم دیدم که چقدر پسر خوبیه!کمکم می کرد تا با هم خونه رو سروسامون بدیم و بعد باهم استراحت کنیم.

توی این چند ماه چون من سرکار نمی رفتم واقعا ازش توقع کمک بعد 12 ساعت کار و خستگی نداشتم،اما این روزها خودش بدون اینکه من بگم وارد عمل شد!مرسی.!

............

نمی دونم شما فکری برای لباس برای زمستون کردین یا نه؟من بعد از پیدا کردن این سایت که مدلهای جالب تری از نمونه های حاضر و آماده داره،تصمیم دارم برای خودم یکی دو مدل پالتو بدوزم.رسمی و اسپورت.خوشبختانه خیاطشم دارم!;)

............

دلم می خواد به شکل جدی ورزش کنم.هم برای تناسب اندام و هم سلامتی و هم سرحال شدن بیشتر.می خوام برنامه های دیگه زندگیم مثل مطالعه، فیلم دیدن و گردش و کارخونه هم درست سرجاشون باشن و انجام بشن.اما فعلا توی سروسامون دادن وقت و برقراری تعادل مشکل دارم.شما خانمهای فول تایم و خونه دار و بچه دار !منو در تنظیم وقت راهنمایی نمایید!.

............

این چند وقته یه فیلم زیبا دیدم."چاقودرآب" اثر رومن پولانسکی.فیلم ریتم آرومی داره و زیاد شما رو هیجان زده نمی کنه اما حرفهای زیادی برای گفتن داره.

............

تا بعد که میام.خوش باشیم و باشید.